Home / Новини / Відкриття навчального року 2022

Відкриття навчального року 2022

Запрошуємо на відкриття навчального року та 30-річчя Інституту св. Томи у п’ятницю, 9 вересня 2022 р.

Програма:

18.00 – Служба Божа на відкриття навчального року в Інституті, яку очолить єпископ Київсько-Житомирської дієцезії в Україні, Віталій Кривицький.

Після Служби – вручення дипломів випускникам Навчально-катехитичного центру “Дерево життя”.

19.15 – інавгураційна лекція, яку виголосить теолог Папського Дому, консультант Конгрегації доктрини віри, викладач Папського університету Св. Томи Аквінського (Angelicum), голова видавничої комісії бібліотеки Ватикану, о. Войчех Ґєртих ОР, на тему: “Католицьке розуміння свободи”. О. Войчех розповість про свободу у вченні св. Томи Аквінського, яка є результатом тривалого процесу самовиховання, в якому воля співпрацює з розумом, розпізнає цінності, дозволяє їм себе формувати, набуваючи здатність творчо їх вибирати, послідовно, істинно, а отже, автентично.

Можливість взяти участь у лекції онлайн на платформі ZOOM (Meeting ID: 875 4458 5751 Passcode: 959834): https://us02web.zoom.us/j/87544585751?pwd=VnBEZElTb3lkZXhnSWxOTE9OUmFDUT09

20.00 – короткий фільм про історію Інституту, виставка дипломних робіт, написаних в Інституті, та книг, виданих у нашому видавництві “Кайрос”.

Сердечно запрошуємо!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.