Раді повідомити, що уже зовсім скоро в Інституті св. Томи Аквінського почнеться вступна кампанія на навчальний рік 2021/2022!
Натомість зараз рекомендуємо почати знайомство з нашим Інститутом. Перш за все, хочемо з гордістю сказати, що Інститут не є звичайним вищим навчальним закладом, до якого приходять “за дипломом”. Ми не сперечаємося, що диплом є важливим, тим більш, якщо він з Теологічного факультету Папського Університету Святого Томи Аквінського в Римі (тобто європейського зразка). Але для нас важливе, те чому Ви сюди приходити і з чим Ви звідси вийдете.
Тож якщо Ви думаєте, маєте намір прийти до нас на богословське навчання пропонуємо ознайомитися з вимогами до абітурієнтів, процедурою подачі документів і з вступним іспитом у розділі Абітурієнтам. Але Інститут це не тільки лекції і навчання, що зрозуміло є його основою, але і студентське життя. А також слідкуйте за новинами, інформація про терміни вступної кампанії незабаром з’явиться на сайті. Попередньо вступна кампанія розпочнеться у травні-червні, а завершиться вступним іспитом у серпні.
Інститут для домініканців:
Інститут від початку свого існування, з 1992 року, і до сьогодні є унікальним явищем, яке ніхто інший з Римо-Католицької Церкви не зміг реалізувати. Очевидно, що пріоритетами Інституту св. Томи є розвиток богословської думки в Києві і в Україні, формування мирян як зрілих християн і співпрацівників Церкви, a також формування середовища, де миряни і богопосвячені особи можуть, отримуючи богословську освіту, також спілкуватися між собою, ділитися досвідом і разом прагнути до зрілого духовного життя. Однією з головних цілей Інституту є бути мостом між Сходом і Заходом – місцем, яке відкрите для всіх людей доброї волі. Тут можуть збиратися і зустрічатися представники різних релігій, культів і поглядів. Одночасно ми намагаємося бути середовищем діалогу (міжконфесійного і міжрелігійного), різних відкритих лекцій, зустрічей, конференцій, презентацій. Але крім того, ми стараємося допомагати Католицькій Церкві в її інтелектуальному і богословському розвитку, щоб крім, народної набожності, в Церкві була присутня і раціональна частина (згідно принципу гармонії віри і розуму).
Інститут для студентів:
Тут є стіни і дах наче в звичайних будинках та щоразу здавалось що це місце десь поза часом.. я вдячний, що ніхто й нічого не відібрав, хіба що хиб у думках стало менше… вдячний за всі дні пережиті разом. Тут ставало світліше, тут ми казали дякую й пробач із власної волі, тут хотілося допомагати із радістю співпереживати, тут ми вчились любити по новому, берегти те цінне що ми отримали в дар, тут стало зрозумілим що смерть в якій би одежі не зустрілась не є причиною для суму, а лиш сон перед наступною зустріччю.