Вступна кампанія 2022/2023

Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського запрошує на навчання!

ХТО МИ?

Інститут релігійних наук св . Томи Аквінського – єдине місце в Україні для мирян, де можна поглиблювати знання у сфері філософії й теології, закорiнених у традиції Західної Європи . Нам близьке переконання, що справжня теологія починається з вiри й має провадити до віри. Ця віра повинна постійно поглиблюватися, згідно з принципом: fides quaerens intellectum – віра, яка шукає розумiння. Адже жива вiра породжуе живу теологію, яка не тільки збільшує теоретичні знання, але й провадить до Бога й оживлює християнське життя.

Наш козир – вміння зберегти самобутність. Це випливає з характеру нашого Інституту. Наш навчальний заклад заснований і провадиться домiнiканцями – орденом, для якого наука з самого початку була природним середовищем життя. Більше того: нашим покровителем є видатний філософ і теолог св . Тома Аквінський, учитель Церкви, писання якого досi живi й оригінальнi, сам він названий Вселенським Учителем, а його філософія – вічною філософією. Iншим козирем нашого Інституту є сильний науковий склад. Викладачами Інституту, крiм домініканців є видатні фахівці різних навчальних закладів України, а також професори з Західної Європи (Італія, Швейцарія, Франція, Великобританія ), Польщі та США.

МОЖЛИВОСТІ НАВЧАННЯ

 • Навчання триває п’ять років та складається з двох циклів: першого циклу, тривалістю три роки, після завершення якого студент отримує ступінь бакалавра релігійних наук;  другого циклу, тривалістю два роки, після завершення якого студент отримує ступінь магістра релігійних наук із зазначенням спеціалізації.
 • Академічні ступені бакалавра релігійних наук та магістра релігійних наук надаються Теологічним факультетом Папського Університету Святого Томи Аквінського в Римі з виданням відповідних дипломів встановленого зразку.
 • Форма навчання – вечірня, з понеділка по п’ятницю.
 • Є можливість навчатися у форматі онлайн та аудиторно.
 • Можливість навчатися у статусі студента (відвідування та складання екзаменів, передбачених навчальним планом Інституту) чи вільного слухача (можна відвідувати окремі  курси та скласти вибіркові екзамени, три на семестр).

ТЕРМІНИ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ

 • 16 травня – 8 липня і 15 серпня – 26 серпня 2022 р. – подача документів
 • 29 серпня – вступний іспит (письмово: 18:45 – онлайн і 19:00 – в аудиторії).
 • 30 серпня, 18:00 – співбесіда в аудиторії і 31 серпня, 18:00 – співбесіда онлайн.

ПРОЦЕДУРА ЗАРАХУВАННЯ

 1. Абітурієнт заповняє в електронному вигляді АНКЕТУ – https://forms.gle/kBv59yuByvLXzLKY9
 2. Разом з Анкетою надіслати через Гугл форму скани сторінок паспорту, документів про освіту і автобіографію.
 3. Абітурієнту (в тому разі, якщо він претендує на отримання статусу студента) надсилаються матеріали для підготовки до вступного іспиту.
 4. Для кандидатів, які хочуть навчатися у статусі студента зарахування до Інституту відбувається на підставі результатів вступного письмового іспиту з основ теології та біблеїстики (абітурієнтові надаються підготовчі матеріали) й співбесіди. Для кандидатів, які хочуть навчатися у статусі вільного слухача, за результатами тільки співбесіди.

Пожертва як студента, так і вільного слухача складає 6000 грн на рік

КОНТАКТИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ

Вчений секретар Катерина Рассудіна: aquinato@gmail.com (пріоритет), тел.:+38 063 231 91 31

Приєднуйтеся до наукової спільноти Аквінату!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *