Адже, це місце, де пізнаєш Бога і полюбиш мудрість.

І спізнаєте правду, і правда визволить вас (Йо 8:32)

Коли розумієш, що в житті немає нічого випадкового, а Господь безнастанно провадить у своїй любові, то ще більше переповнює вдячність, що в моєму житті є Інститут релігійних наук святого Томи Аквінського.

Важко навіть підібрати потрібні слова, щоб описати цінність такого навчання! Адже, це місце, де пізнаєш Бога і полюбиш мудрість.

Тут є спільнота і незглибима причетність до чогось більшого. Викладачі з ентузіазмом діляться з нами найкращим і прагнуть, щоб викладений матеріал залишив слід у наших душах. Отці-домініканці та запрошені отці викладають нам істини про Бога, про важливість кожного слова у Святому Письмі, а філософи відкривають світ любові до мудрості. І ми точно знаємо, що віра не суперечить розумові, бо правда не може суперечити правді. Тут відкриваються простори та глибини, про які навіть не здогадувався.

Завдяки вечірньому навчанню з’являється можливість поєднувати його з різними видами діяльності вдень. А неймовірний бібліотечний фонд дає змогу навчатись навіть без використання інтернету з паперовими джерелами. Вся атмосфера Інституту пройнята любов’ю та взаємною підтримкою викладачів і студентів, аж до того, що приходиш сюди наче додому і тобі тут завжди раді.

Безмежно вдячна кожному, хто спричинився, що змогла завершити навчання, викладачам, студентам, друзям, які своєю підтримкою додавали сил та ентузіазму!

Оглядаючись на весь час навчання, на кожен присвячений заняттям вечір, залишається тільки вдячність за те, як Господь неймовірно скеровує і помножує найменші зусилля. Коли приходиш навантажений робочим днем, а виходиш цілковито наповненим до нового життя!

Що буду робити із отриманими знаннями далі? Насамперед, старатись жити ними і ділитись на кожному місці, де пошле Господь. І, звичайно, надалі заглиблюватись і продовжувати пізнавати правду та істину.

Впевнена, що запалена іскра ще приведе сюди, бо це місце, куди хочеться ще не раз повертатись.

Іванна Бойко,

Випускниця бакалаврату 2021 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *