Богословські студії запрошують на навчання

Богословські студії при Інституті св. Томи запрошують на навчання у 2023-2024 рр.

Протягом року, який складатиметься з 8 модулів (8 пар на модуль), експерти католицької богословської думки в Україні відповідатимуть на богословські питання, які виникають і виникатимуть у тих, хто шукає Істину. Наші богослови в межах теологічних предметів навчатимуть слухачів, як шукати відповіді на питання віри і вчення Церкви.

Це модульна пропозиція, коли раз на місяць, в суботу-неділю, проводяться заняття оффлайн та онлайн (крім цього, для тих, хто з певних причин не зможе бути присутнім на лекціях – надаватимуться їх записи), має на меті дати можливість принаймні в основах ознайомитися з богослов’ям, які з огляду на працю чи віддаленість від Києва не мають можливості брати участь у стаціонарному навчанні в Інституті.

Після закінчення  року слухач курсу отримує сертифікат богослова. Крім того, Папський Університет св. Томи у Римі “Ангелікум” погодився зараховувати пройдені години як свої залікові кредити (European Credit Transfer and Accumulation System – ECTS).

Вступна кампанія триває з 1 травня до 15 вересня 2023 р.

Для того, щоб подати заявку на навчання у модульних богословських студіях потрібно заповнити анкету:

Детальніше дізнатися про Богословські студії:

Ми запрошуємо всіх,  хто хоче пізнати Бога серцем та душею, через віру та розум, тому що ми стараємося поєднувати ці дороги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *