Home / Новини / Вибори студентського самоуправління

Вибори студентського самоуправління

Дорогі студенти і вільні слухачі!

Як і в кожному навчальному закладі, в Інституті св. Томи Аквінського існує студентське самоуправління, а саме його президент і віце-президент (заступник).

Їхні  функції:

1.  Формальне і основне: Представлення студентів на Раді Інституту, яка збирається 1-3 рази на рік для затвердження навчальних програм, викладачів, різних ініціатив. Представникам студентства там потрібно «відстоювати права та інтереси» студентської спільноти, щось обговорювати, пропонувати тощо.

Далі перераховуємо «неформальні» традиційні повноваження, які склалися протягом років як відповідь на різного роду виклики, а передовсім, в процесі творення спільноти Інституту, яка охоплює і студентів, і викладачів, і адміністрацію. Це функції, які стосуються, радше, позаакадемічної активності, і виконуються за бажанням представників студентського самоврядування (можна вводити щось нове):

2. Допомога в організації святкових заходів Інституту: відкриття і закриття навчального року, день Інституту (день св. Томи Аквінського – 28 січня).

3.  Організація традиційного пікніка.

4. Реалізація ваших ідей, які сприятимуть зближенню студентської спільноти та спільному інтелектуальному, духовному дозвіллю.

«Звіт» попередніх років діяльності самоуправління, можна побачити у Facebook: https://facebook.com/groups/aquinaskyiv

Як відбуваються вибори?

1.       Всі охочі бути кандидатами висилають в секретаріат інформацію про себе і коротку «передвиборчу» програму (що плануєте робити, виконуючи свої функції).

2.       Вимоги до кандидата: лише студенти (не вільні слухачі!), які проживають у Києві (на жаль, це зумовлено певними видами діяльності студентського самоуправління). Вимога до виборця: студент чи вільний слухач Інституту.

3.       На висування кандидатів надаємо термін до кінця жовтня, після чого відбудеться голосування в онлайн-форматі (студентам буде розіслана інформація про кандидатів і пропозиція проголосувати в гугл-формі).

4.       Той кандидат, який набирає найбільшу кількість голосів, стає президентом самоуправління, той хто обіймає другу позицію – віце-президентом, а діють вони потім спільно.

Якщо у вас виникають питання щодо діяльності студентського самоуправління, просимо звертатися до його кількарічного президента, Ірини Савків: https://www.facebook.com/iren.savkiv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.